Blog

Top 5 Najlepsze filmy 2019

Najlepsze filmy 2019 roku – o tym można by pisać bez końca. Co roku produkcje zasypują nas nowymi hitami, w których każdy znajdzie swoich ulubieńców. Osobiście jestem fanką różnego rodzaju filmów, które mają kontynuacja. Gdzie mogę dalej śledzić losy ulubionych bohaterów. Również mam filmy, na których premierę czekałam z niecierpliwością. Zaprezentuję wam moim zdaniem najlepsze filmy 2019 roku

1.”Once Upon a Time in Hollywood”.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat. W rolach głównych: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, polski aktor – Rafał Zawierucha oraz Al Pacino. Jest to komediodramat w reżyserii Quentina Tarantino. Film skupia się na wydarzeniach związanych z grupą Charlesa Mansona pod koniec lat 60. XX wieku.

2. “John Wick: Parabellum”.

Jeden z lepszych filmów sensacyjnych 2019 roku. Ulubiony zabijaka widzów, po pokonaniu rosyjskiej mafii i rozprawieniu się z włoski imperium – John Wick udaje się do Japonii. Tam wda się w konflikt z japońskim yakuzom. Czy i tym razem zabójca wyjdzie cało z krwawej wojny?

3. “Planeta Singli 3”

Dla odmiany – polska komedia. Pełna zawirowań, humoru i niespodzianek. Ania i Tomek decydują się wziąć ślub. Wesele ma się odbyć na wsi, u rodziny Pana Młodego. Zapowiada się dobrze. Co może się nie udać? Otóż na wesele dociera ojciec Tomka, z którym mężczyzna nie miał kontaktu przez długie lata. I tutaj sielanka się kończy…

4. “Joker”

Coś dla fanów “mocnego kina”. Dramat psychologiczny w reżyserii Todda Phillips’a. Film powstał na podstawie serii komiksów o postaci Joker’a.W rolach głównych: Joaquin Phoenix- jako główny bohater, Robert De Niro, Zazie Beetz oraz Frances Conroy.

Akcja dzieje się w 1981 roku. Nieudolny komik Arthur Fleck zaczyna siać spustoszenie w Gotham City. Dokonuje wielu zbrodni i staje się przerażającą legendą o pseudonimie Joker.

5. “Gwiezdne Wojny:Skywalker.Odrodzenie”

Seria znana chyba każdemu. Premiera najbardziej wyczekiwana przez fanów filmów fantasy. Kolejna odsłona w reżyserii J.J.Abramsa. Jest to dziewiąta część sagi, tym samym ostatnia zapowiadana z głównego cyklu. Członkowie Ruchu Oporu ponownie staną naprzeciw Najwyższemu Porządkowi.

Polecam obejrzeć wszystkie z wymienionych filmów, a także poprzednie części, jeśli jeszcze ich nie oglądaliście. Miłego seansu.